Rusya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Rusya konsolosluğu diyarbakır adana hatay gaziantep iletişim

Rusya Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Rusya Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

 

Dünyanın en büyük toprak bütünlüğüne sahip ülkesi Rusya, 19. Yy ikinci çeyreğinde, topraklarının bir kısmını Amerika Birleşik Devletleri’ne satmasına rağmen, hali hazırda hala en büyük topraklara sahip ülke konumunda bulunuyor. Ülkesinde 145 milyona yakın nüfus bulunduran Rusya, ülke dışında ise yaklaşık 20 milyon nüfus bulundurmak sureti ile bol miktarda göç vermekte. Dünyanın süper güçlerinden biri olan Rusya’da yaşamak ise biz Türkler için yeni bir durum değil. Özellikle İnşaat sektörü sebebi ile Rusya’da bulunan Türklerin sayısı, azımsanamayacak derecede fazla. Buna rağmen, Rusya’ya gitmek için vize almak, Türk Bordo Pasaportlu vatandaşlarımız için yerine getirilmesi gereken bir şart. Bu şartı yerine getirmek için Türkiye’nin her yerinde bulunan Vize Başvuru Merkezi ofislerimiz, hizmetinizde.

 

Rusya vizesi almak ve alacağınız vize ile Rusya’ya gitmek için sizleri Gaziantep Rusya Vize Başvuru Merkezi ofisimize davet ediyoruz. Ofisimizden ücretsiz seyahat analizi, seyahat danışmanlığı ve Rusya vizesi için ihtiyaç duyacağınız gerekli evraklar listesini temin edebilirsiniz.

 

Rusya Vize Başvuru Merkezi – Adana

 

Rusya, tıpkı Türkiye gibi hem Avrupa hem de Asya kıtası üzerinde toprak barındırıyor. Bu konuda yine Türkiye gibi Avrupa kıtasında küçük, ancak Asya kıtasında topraklarının önemli bir kısmını bulunduran ülke, Avrupa tarafından istenmeyen çocuk muamelesi görüyor. Yüzyıllardır, Avrupa ülkelerini korkutan Rusya, karşısında bulunan NATO ve Avrupa Birliği’ne adeta tek başına gövde gösterisinde bulunuyor.

 

Rusya gibi ülkeler, kendi sorunlarını kendi çözdükleri için her türlü uygulama olarak da kendi yöntemlerini kullanıyorlar. Bu sebeple de Schengen bölgesi ile alakası olmayan ülkeye gitmek için vize almak şart koşuluyor. Rusya vizesi almak için Adana’da ki adresiniz, Rusya Vize Başvuru Merkezi ofisimiz. Vize Başvuru Merkezi danışmanlarımız ile yapacağınız görüşme neticesinde, kısa bir süre içinde Rusya vizesi hakkına erişebilirsiniz.

 

Rusya Vize Başvuru Merkezi – Hatay

 

Rusya vizesi almak istiyor ve bununla ilgili prosedürleri yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, işi ehline teslim edebilirsiniz. Bu konuda %99 gibi yüksek vize başarı oranlarına erişen firmamız, sizlere hızlı, doğru ve kusursuz başvuru süreci gerçekleştirme garantisi veriyor. Vize Başvuru Merkezi olarak uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe neticesinde, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek, bizler için gurur kaynağı.

 

Rusya Vize Başvuru Merkezi Hatay şubesi, Akdeniz Bölgesi’nde gösterdiğimiz vize faaliyetlerimizin bir parçası. Doğu Akdeniz’in en önemli şehri olarak, İskenderun Körfezi’nin de bulunduğu Hatay’da, siz değerli müşterilerimize Rusya vizesi aldırmak isteriz.

 

Rusya Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

 

Rusya ile ticari ilişkilerimizin boyutu, oldukça büyük oranlarda. Son yıllarda kurulan ilişkiler çerçevesinde gel gitli bir ortam bulunsa da Türkiye için Rusya, Rusya için ise Türkiye ilişkileri olmazsa olmaz durumda. Rusya ve Türkiye, bundan birkaç yıl evvel vizesiz seyahat anlaşması yapmış bulunuyordu. 1 aylık süre için vizelerin kaldırılmasında uzlaşma sağlayan iki ülke, yaşanan Suriye krizi neticesinde başa dönmüş oldu. Rusya Vize Başvuru Merkezi, başa dönen ve vize gerektiren seyahatler çerçevesinde, sizlere Kahramanmaraş’ta hizmet veriyor ve Rusya vizesi alma imkânı tanıyor. İhtiyacınıza yönelik Rusya vizesi almak için Vize Başvuru Merkezi ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Rusya Vize Başvuru Merkezi – Mersin

 

Akdeniz’in batı sahillerinin en uzun şeridi Antalya’ya aitken, doğu bölümü sahillerinin en uzun kıyı şeridi ise Mersin’e ait bulunuyor. Mersin, doğal güzellikleri ile olduğu kadar, kültürü ile de ünlü bir şehrimiz. Doğası ile büyüyen ve yaşayanların vazgeçemediği illerimizden biri olan Mersin’den Rusya vizesi almak istiyorsanız, sizlere bu hizmeti sağlayan Mersin Rusya Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Vize Başvuru Merkezi olarak değerli misafirlerimizi ağırlamak, danışmanlık hizmeti sağlamak ve gerekli evrakları tespit ederek listesini kendilerine iletmek, ücretsiz hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Kafanızda netleştirdiğiniz Rusya vizesi başvurusu için evraklarınızı hazırlayıp tarafımıza iletmeniz ise başvuru için yeterli.

 

Rusya Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

 

Güneydoğu’nun en eşsiz şehri, Peygamberler diyarı Şanlıurfa, vize hizmeti verdiğimiz ve Rusya için vize aldırdığımız şehirlerimizden biri. Rusya Vize Başvuru Merkezi, Şanlıurfa şubemiz, siz değerli müşterilerimize özel hizmetler sunuyor. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi bu eşsiz kentimizde de ihtiyaç duyabileceğiniz Rusya vizesi için Vize Başvuru Merkezi ofisimiz ile irtibata geçebilir ve talebinizi iletebilirsiniz.

Rusya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

Rusya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize İşlemleri Nedir?

Rusya Konsolosluğu Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Hatay vize başvuru merkezlerinde Rusya kısa süreli vize işlemleri tamamlanmaktadır. Bu illerde ve çevre illerde oturan kişiler gerekli vize evraklarını tamamlayarak Rusya vize ücretini ödeyerek vize başvuru işlemlerini tamamlar.

Rusya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Hangi Bölgelere Hizmet Verir?

Rusya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay vize başvuru merkezleri güney ve güney doğu illerinde yaşayan kişilerin vize başvurularını yapabilecekleri merkezlerdir.

Rusya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Rusya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Rusya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay vize başvuru merkezlerinde Rusya turistik vizesi gerekli evrakların hazırlanması ile birlikte başvuru merkezlerine iletilerek 4 veya 7 iş günü arasında vize alınabilir. Turistik vize başvurularında voucher belgesi alınmalıdır. Ticari işlemlerde ise davetiye var ise işlem süresi yaklaşık 4 veya 7 gün içerisinde tamamlanır.

Rusya Vize Ücretleri sayfamızı ziyaret ediniz.