Hakkımızda

hakkımızda

Hakkımızda

İncelemekte olduğunuz Visa Center Russia internet sitesi; Rusya Konsolosluğu’nun, Rusya Büyükelçiliğinin, Rusya Konsolosluğu temsilciliklerinin resmi web sitesi olarak hizmet vermemektedir. Rusya Konsolosluğuna ait olan resmi site, sayfanın altında belirtilmiştir. Visa Center Russia Rusya’ya gidecek olan kişilerin seyahat ile alakalı prosedürler konusunda gerekli bilgilendirmeleri yapmayı hedeflemektedir.

 

Site, başta ülkemizde yer alan Rusya konsolosluklarının iletişim bilgileri başta olmak üzere ne tarzda bir vize başvurusu yapılıyorsa buna göre gerçekleştirilecek olan vize başvurusu ile alakalı yapılması gerekenlerin neler olduğu ile alakalı ayrıntılı bilgiler vermektedir.

 

Rusya’ya yapılacak olan seyahat öncesinde sitemiz içerisinde verilecek linkler ile Rusya uçak bileti, Rusya vize işlemleri ve Rusya otel rezervasyonu ile alakalı danışmanlık hizmetlerini almak mümkündür. Rusya’ya gidildiği zaman ziyaret edilebilecek şehirler, ziyaret sırasında gereksinim duyulabilecek olan her türlü pratik bilgiye ulaşmak çok daha kolay olacaktır.

 

Sitemiz, Türkiye üzerinden Rusya’ya gidecek olan kişilerin seyahatleri öncesinde ve esnasında karşılaşabilecekleri tüm prosedürler ile alakalı bilgileri ayrıntıları ile vermektedir. Var olan bilgiler ile beraber seyahat tarihinden 1 ay öncesinde en uygun otel ve uçak fiyatlarına ulaşmak da mümkün hale gelecektir. Aynı zamanda vize işlemleri gerçekleştirilmediyse, danışmanlık hizmetlerimiz ile beraber mümkün olan en kısa süre içerisinde vize alınması adına gerekli adımları atabilirsiniz.

 

Visa Center ailesinden biri olarak sitemizi reklam ve bilgi verme amacı ile hazırlamaktayız. Fakat reklam almakta olduğumuz acentelerin verdikleri bilgiler ile alakalı herhangi bir sorumluluk almamaktayız. Var olan bilgilerin doğrulukları, resmi sitelerden ve kaynaklardan edinilmiş olan bilgiler internet ortamında var olan kullanıcı deneyimleri ile teyit edilmiştir.

 

Visa Center, site içerisinde sunulmakta olan bilgilerin yeniliklerini takip etmekte ve çalışmalarını yürütürken de hatalı, eksik ve yanlış bilgileri değiştirme önceliğini her daim ön planda tutmaktadır. Dolayısıyla site ziyaretçileri, karşılaşacakları eksik ya da hatalı bilgileri iletişlm adresimize yönlendirdikleri ya da iletişim formumuzu doldurdukları takdirde 48 içerisinde yetkililer araştırmalar yapacak ve gerekli düzenlemeler gerçekleştirilecektir.