Rusya Vizesi Başvuru Formu

Rusya vize başvuru formu nasıl doldurulur

Rusya Vizesi Başvuru Formu

 Başvuru işlemlerinin yapılacağı tüm Rusya vize türleri adına birbirinden farklı şekilde hazırlanılan başvuru formları bulunmaktadır ve kişiler başvuracakları vizeye göre hazırlanmış formu eksiksiz olarak doldurmalıdır. Çünkü bu formda yer alacak olan bilgiler Rusya Konsolosluğu tarafından oldukça dikkatli bir şekilde incelenecektir. Formda net olarak belirtilmeyen ya da hatalı olduğu düşünülen bilgilerden ötürü alınacak vize için süre uzayabilir ya da ret cevabı alınabilir. Bunların olmaması adına başvuru formunda yer alan bilgiler dikkatlice okunarak doğru cevaplar verilmelidir.

Rusya Vizesi Başvuru Formu S.S.S

Rusya Vize Başvuru Formu Nedir?

Rusya vize başvuru formu Rusya vizesi almak isteyen kişilerin kişisel bilgilerini verdiği bir başvuru formudur.

Rusya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Rusya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur Ad. Soyad. Seyahat amacı Gidiş tarihi. Dönüş tarihi. Rusya'da gitmek istenilen şehir. İkamet adresi. Cep telefonu numarası gibi bilgiler verilir.

Rusya Vizesi İçin Nereye Başvurulur?

Rusya vizesi elektronik vize başvuru formu, Rusya İstanbul Başkonsolosluğu'na vize başvurusu esnasında Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk Bölümü internet sayfasından çevrimiçi olarak doldurulabilir. Rusya çevrimiçi vize başvuru formunu doldurduktan sonra çıktısını almanız gerekmektedir.

Rusya vize ücreti sayfamızı ziyaret ediniz.